PLS-75F25AL01-08
Peerless by TymphanyPeerless by Tymphany
PLS-75F25AL01-08 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Peerless by Tymphany
Περιγραφή προϊόντος SPEAKER 8OHM 25W TOP PORT 84.1DB
Φύλλα δεδομένων: PLS-75F25AL01-08.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2016 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PLS-75F25AL01-08 Κατασκευαστής Peerless by Tymphany
Περιγραφή SPEAKER 8OHM 25W TOP PORT 84.1DB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6850 pcs Φύλλο δεδομένων PLS-75F25AL01-08.pdf
Τύπος Full Range Λήξη Solder Eyelet(s)
Τεχνολογία Magnetic Μέγεθος / Διαστάσεις 3.071" L x 3.071" W (78.00mm x 78.00mm)
Σχήμα Round, Square Frame Σειρά PLS
Ακροαματικότητα - Ισχύς - Ονομαστική 25W
Port Τοποθεσία Top Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα T04-1D0030010 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Μαγνήτης Ferrite Υλικό - Cone Aluminum (AI)
Προστασία Ingress - Αντίσταση 7.34 Ohms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.953" (49.60mm) Εύρος συχνότητας 100Hz ~ 20kHz
Συχνότητα - Αυτο Resonant 99.51Hz Αποδοτικότητα - dBA 84.10
Αποτελεσματικότητα - Τύπος Half Space Sensitivity Αποτελεσματικότητα - Δοκιμές 1W/1M
Λεπτομερής περιγραφή 7.34 Ohms Full Range Speaker 25W 100Hz ~ 20kHz Top Round, Square Frame 84.1dB