S100X220YAJ
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος LASER/INKJET SELF-LAM 32/SHEET
Φύλλα δεδομένων: 1.S100X220YAJ.pdf2.S100X220YAJ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του S100X220YAJ
Αριθμός εξαρτήματος S100X220YAJ Κατασκευαστής Panduit
Διαθέσιμη ποσότητα 200991 pcs Φύλλο δεδομένων 1.S100X220YAJ.pdf2.S100X220YAJ.pdf
Σειρά - Συσκευασία 32 per Sheet; 32 Sheets per Pkg
Αλλα ονόματα 07498357426 Θερμοκρασία λειτουργίας -54°C ~ 107°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό Polyester
ετικέτα Τύπος Self Laminating ετικέτα Μέγεθος 1.00" x 2.20" (25.40mm x 55.88mm)
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Laser and Ink Jet Printers Λεπτομερής περιγραφή White Self Laminating Label 1.00" x 2.20" (25.40mm x 55.88mm)