S100X160VAC
PanduitPanduit
Panduit
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος LABEL SELF LAM WHITE 1" X 1.6"
Φύλλα δεδομένων: 1.S100X160VAC.pdf2.S100X160VAC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του S100X160VAC
Αριθμός εξαρτήματος S100X160VAC Κατασκευαστής Panduit
Περιγραφή LABEL SELF LAM WHITE 1" X 1.6" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2057 pcs Φύλλο δεδομένων 1.S100X160VAC.pdf2.S100X160VAC.pdf
Σειρά PanTher™, P1™ Συσκευασία 175 per Cassette
Θερμοκρασία λειτουργίας -46°C ~ 107°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό Vinyl Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant ετικέτα Τύπος Self Laminating
ετικέτα Μέγεθος 1.00" x 1.60" (25.40mm x 40.64mm) Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Panduit LS8E (Hand-Held)
Λεπτομερής περιγραφή White Self Laminating Label 1.00" x 1.60" (25.40mm x 40.64mm) Χρώμα White