S100X150VBC
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος P1 CASSETTE LABEL VINYL 1.00
Φύλλα δεδομένων: 1.S100X150VBC.pdf2.S100X150VBC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του S100X150VBC
Αριθμός εξαρτήματος S100X150VBC Κατασκευαστής Panduit
Διαθέσιμη ποσότητα 1716 pcs Φύλλο δεδομένων 1.S100X150VBC.pdf2.S100X150VBC.pdf
Σειρά PanTher™, P1™ Συσκευασία 200 per Cassette
Αλλα ονόματα 07498378617 Θερμοκρασία λειτουργίας -46°C ~ 107°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό Vinyl
ετικέτα Τύπος Self Laminating ετικέτα Μέγεθος 1.00" x 1.50" (25.4mm x 38.1mm)
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Panduit LS8E (Hand-Held) Λεπτομερής περιγραφή Blue Self Laminating Label 1.00" x 1.50" (25.4mm x 38.1mm)