S100X150V9TY
PanduitPanduit
Panduit
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος THERMTRANS LABEL VINYL 1.00
Φύλλα δεδομένων: 1.S100X150V9TY.pdf2.S100X150V9TY.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του S100X150V9TY
Αριθμός εξαρτήματος S100X150V9TY Κατασκευαστής Panduit
Διαθέσιμη ποσότητα 901245 pcs Φύλλο δεδομένων 1.S100X150V9TY.pdf2.S100X150V9TY.pdf
Σειρά - Συσκευασία 5000 per Roll
Αλλα ονόματα 07498368041 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 93°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό Vinyl
ετικέτα Τύπος Self Laminating ετικέτα Μέγεθος 1.00" x 1.50" (25.4mm x 38.1mm)