S075X125VAC
PanduitPanduit
Panduit
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος LBL LAM 12-10AWG VNL .75"X1.25"
Φύλλα δεδομένων: 1.S075X125VAC.pdf2.S075X125VAC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του S075X125VAC
Αριθμός εξαρτήματος S075X125VAC Κατασκευαστής Panduit
Διαθέσιμη ποσότητα 2071 pcs Φύλλο δεδομένων 1.S075X125VAC.pdf2.S075X125VAC.pdf
Σειρά PanTher™, P1™ Συσκευασία 225 per Cassette
Θερμοκρασία λειτουργίας -46°C ~ 107°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό Vinyl Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant ετικέτα Τύπος Self Laminating
ετικέτα Μέγεθος 0.75" x 1.25" (19.05mm x 31.75mm) Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Panduit LS8E (Hand-Held)
Λεπτομερής περιγραφή White Self Laminating Label 0.75" x 1.25" (19.05mm x 31.75mm) Χρώμα White