S075X100VAC
PanduitPanduit
Panduit
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος P1 CASSETTE LABEL VINYL .75
Φύλλα δεδομένων: 1.S075X100VAC.pdf2.S075X100VAC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του S075X100VAC
Αριθμός εξαρτήματος S075X100VAC Κατασκευαστής Panduit
Διαθέσιμη ποσότητα 1595 pcs Φύλλο δεδομένων 1.S075X100VAC.pdf2.S075X100VAC.pdf
Σειρά PanTher™, P1™ Συσκευασία 275 per Cassette
Αλλα ονόματα 07498353364 Θερμοκρασία λειτουργίας -46°C ~ 107°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό Vinyl
ετικέτα Τύπος Self Laminating ετικέτα Μέγεθος 0.75" x 1.00" (19.05mm x 50.80mm)
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Panduit LS8E (Hand-Held) Λεπτομερής περιγραφή White Self Laminating Label 0.75" x 1.00" (19.05mm x 50.80mm)