LPFCM34-A-D14
PanduitPanduit
Panduit
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος CBL CLAMP FLAT GRAY ADH FASTENER
Φύλλα δεδομένων: LPFCM34-A-D14.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LPFCM34-A-D14
Αριθμός εξαρτήματος LPFCM34-A-D14 Κατασκευαστής Panduit
Διαθέσιμη ποσότητα 89085 pcs Φύλλο δεδομένων LPFCM34-A-D14.pdf
Πλάτος 0.500" (12.70mm) Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Low Profile
Τύπος Clamp, Flat Σειρά -
βίδα Μέγεθος #6 (M3) Flat Head Πάχος επιτροπής -
Πίνακας Hole Μέγεθος 0.138" (3.51mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 07498359416 Εγκαίνια Μέγεθος 3.440" (87.38mm)
τοποθέτηση Τύπος Adhesive, Fastener Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό πάχος 0.060" (1.52mm) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Υλικό Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος 4.560" (115.82mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 0.134" (3.40mm) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Cable Clamp, Flat Gray Adhesive, Fastener 3.440" (87.38mm) Χρώμα Gray