LPFCM34-A-C14
PanduitPanduit
Panduit
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος LOW PROFILE FLAT CABLE MNT
Φύλλα δεδομένων: 1.LPFCM34-A-C14.pdf2.LPFCM34-A-C14.pdf
Κατάσταση RoHs Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LPFCM34-A-C14
Αριθμός εξαρτήματος LPFCM34-A-C14 Κατασκευαστής Panduit
Διαθέσιμη ποσότητα 69457 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LPFCM34-A-C14.pdf2.LPFCM34-A-C14.pdf
Τύπος Single Opening Μέγεθος / Διαστάσεις 4.45" L x 0.50" W x 0.13" H (113.0mm x 12.7mm x 3.4mm)