LCMB500-16-3
PanduitPanduit
LCMB500-16-3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος CONN TERM RECT RING 500MM #M16
Φύλλα δεδομένων: LCMB500-16-3.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 551 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 551 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LCMB500-16-3
Αριθμός εξαρτήματος LCMB500-16-3 Κατασκευαστής Panduit
Περιγραφή CONN TERM RECT RING 500MM #M16 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 551 pcs Φύλλο δεδομένων LCMB500-16-3.pdf
Gauge Wire 500mm² Πλάτος - εξωτερικά άκρα 2.264" (57.51mm)
Λήξη Crimp, Barrel Terminal Τύπος Ring, Tubular
τερματικό Style Single Stud Hole tab Πάχος 0.350" (8.89mm)
Stud / Tab Μέγεθος M16 Stud Σειρά LCMB
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 07498362839
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος - Συνολικά 5.894" (149.71mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Μόνωση Non-Insulated
Χαρακτηριστικά - Διάμετρος - αναγνωριστικό δαχτυλιδιού 0.709" (18.01mm)
Διάμετρος - Βαρέλι OD 1.575" (40.01mm) Διάμετρος - Βαρέλι ID 1.220" (30.99mm)
Λεπτομερής περιγραφή Terminal Connector Rectangular Ring, Tubular 500mm² M16 Stud Επικοινωνία Υλικό Copper