LCMB50-8-E
PanduitPanduit
LCMB50-8-E Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος CONN TERM RECT RING 50MM #M8
Φύλλα δεδομένων: LCMB50-8-E.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LCMB50-8-E
Αριθμός εξαρτήματος LCMB50-8-E Κατασκευαστής Panduit
Περιγραφή CONN TERM RECT RING 50MM #M8 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12627 pcs Φύλλο δεδομένων LCMB50-8-E.pdf
Gauge Wire 50mm² Πλάτος - εξωτερικά άκρα 0.709" (18.00mm)
Λήξη Crimp, Barrel Terminal Τύπος Ring, Tubular
τερματικό Style Single Stud Hole tab Πάχος 0.098" (2.49mm)
Stud / Tab Μέγεθος M8 Stud Σειρά LCMB
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 07498364091
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος - Συνολικά 2.472" (62.79mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Μόνωση Non-Insulated
Χαρακτηριστικά - Διάμετρος - αναγνωριστικό δαχτυλιδιού 0.354" (8.99mm)
Διάμετρος - Βαρέλι OD 0.484" (12.29mm) Διάμετρος - Βαρέλι ID 0.386" (9.80mm)
Λεπτομερής περιγραφή Terminal Connector Rectangular Ring, Tubular 50mm² M8 Stud Επικοινωνία Υλικό Copper