H100X034H2T-2
PanduitPanduit
Panduit
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος LABEL HEAT SHRINK
Φύλλα δεδομένων: H100X034H2T-2.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 199 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 199 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του H100X034H2T-2
Αριθμός εξαρτήματος H100X034H2T-2 Κατασκευαστής Panduit
Διαθέσιμη ποσότητα 199 pcs Φύλλο δεδομένων H100X034H2T-2.pdf
Σειρά - Συσκευασία 1000 per Roll
Αλλα ονόματα 07498308853 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 135°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό Polyolefin
ετικέτα Τύπος Heat Shrinkable, Two-Sided ετικέτα Μέγεθος 1.00" x 0.34" (25.4mm x 8.6mm)
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Thermal Transfer Printer Λεπτομερής περιγραφή Yellow Heat Shrinkable, Two-Sided Label 1.00" x 0.34" (25.4mm x 8.6mm)