H100X034H1T
PanduitPanduit
Panduit
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος HEATSHRINK THERMTRANS
Φύλλα δεδομένων: 1.H100X034H1T.pdf2.H100X034H1T.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 215 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 215 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του H100X034H1T
Αριθμός εξαρτήματος H100X034H1T Κατασκευαστής Panduit
Διαθέσιμη ποσότητα 215 pcs Φύλλο δεδομένων 1.H100X034H1T.pdf2.H100X034H1T.pdf
Σειρά - Συσκευασία 1000 per Roll
Αλλα ονόματα 07498352215 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 135°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό Polyolefin
ετικέτα Τύπος Heat Shrinkable ετικέτα Μέγεθος 1.00" x 0.34" (25.4mm x 8.6mm)
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Thermal Transfer Printer Λεπτομερής περιγραφή White Heat Shrinkable Label 1.00" x 0.34" (25.4mm x 8.6mm)