H075X044H4T
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος LABEL HEAT SHRINK
Φύλλα δεδομένων: 1.H075X044H4T.pdf2.H075X044H4T.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 196 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 196 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του H075X044H4T
Αριθμός εξαρτήματος H075X044H4T Κατασκευαστής Panduit
Διαθέσιμη ποσότητα 196 pcs Φύλλο δεδομένων 1.H075X044H4T.pdf2.H075X044H4T.pdf
Σειρά - Συσκευασία 1000 per Roll
Αλλα ονόματα 07498308096 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 135°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό Polyolefin
ετικέτα Τύπος Heat Shrinkable ετικέτα Μέγεθος 0.75" x 0.44" (19.1mm x 11.2mm)
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Thermal Transfer Printer Λεπτομερής περιγραφή Red Heat Shrinkable Label 0.75" x 0.44" (19.1mm x 11.2mm)