H075X025H2T
PanduitPanduit
Panduit
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος LABEL HEAT SHRINK
Φύλλα δεδομένων: 1.H075X025H2T.pdf2.H075X025H2T.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 371 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 371 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του H075X025H2T
Αριθμός εξαρτήματος H075X025H2T Κατασκευαστής Panduit
Διαθέσιμη ποσότητα 371 pcs Φύλλο δεδομένων 1.H075X025H2T.pdf2.H075X025H2T.pdf
Σειρά - Συσκευασία 1000 per Roll
Αλλα ονόματα 07498309265 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 135°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό Polyolefin
ετικέτα Τύπος Heat Shrinkable ετικέτα Μέγεθος 0.75" x 0.25" (19.1mm x 6.4mm)
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Thermal Transfer Printer Λεπτομερής περιγραφή Yellow Heat Shrinkable Label 0.75" x 0.25" (19.1mm x 6.4mm)