H050X025F1T
PanduitPanduit
Panduit
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος HEATSHRINK THERMTRANS
Φύλλα δεδομένων: H050X025F1T.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του H050X025F1T
Αριθμός εξαρτήματος H050X025F1T Κατασκευαστής Panduit
Διαθέσιμη ποσότητα 5624 pcs Φύλλο δεδομένων H050X025F1T.pdf
Σειρά - Συσκευασία 2000 per Roll
Αλλα ονόματα 07498347582 Θερμοκρασία λειτουργίας -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό Polyolefin
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant ετικέτα Τύπος Heat Shrinkable
ετικέτα Μέγεθος 0.50" x 0.25" (12.7mm x 6.4mm) Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Thermal Transfer Printer
Λεπτομερής περιγραφή White Heat Shrinkable Label 0.50" x 0.25" (12.7mm x 6.4mm) Χρώμα White