H050X034H1T
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος HEATSHRINK THERMTRANS
Φύλλα δεδομένων: 1.H050X034H1T.pdf2.H050X034H1T.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 232 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 232 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του H050X034H1T
Αριθμός εξαρτήματος H050X034H1T Κατασκευαστής Panduit
Διαθέσιμη ποσότητα 232 pcs Φύλλο δεδομένων 1.H050X034H1T.pdf2.H050X034H1T.pdf
Σειρά - Συσκευασία 2000 per Roll
Αλλα ονόματα 07498351850 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 135°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό Polyolefin
ετικέτα Τύπος Heat Shrinkable ετικέτα Μέγεθος 0.50" x 0.34" (12.7mm x 8.6mm)
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Thermal Transfer Printer Λεπτομερής περιγραφή White Heat Shrinkable Label 0.50" x 0.34" (12.7mm x 8.6mm)