DNF18205FIBX-C
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος CONN QC RCPT 18-22AWG 0.187
Φύλλα δεδομένων: DNF18205FIBX-C.pdf
Κατάσταση RoHs Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DNF18205FIBX-C Κατασκευαστής Panduit
Διαθέσιμη ποσότητα 5271 pcs Φύλλο δεδομένων DNF18205FIBX-C.pdf
Gauge Wire 18-22 AWG Λήξη Crimp
Terminal Τύπος Standard tab Πλάτος 0.187" (4.75mm), 0.205" (5.21mm)
tab Πάχος 0.032" (0.81mm) Μήκος καρτέλα -
Σειρά Disco™ Συσκευασία Bulk
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Μήκος - Συνολικά 0.870" (22.10mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Not applicable / Not applicable
μόνωση Διάμετρος 0.210" (5.33mm) Μόνωση Fully Insulated
Γένος Female Χαρακτηριστικά Serrated Termination
Λεπτομερής περιγραφή 0.187" (4.75mm), 0.205" (5.21mm) Quick Connect Female 18-22 AWG Crimp Connector Fully Insulated Επικοινωνία Υλικό Brass