DNF18205FIBX-2K
PanduitPanduit
DNF18205FIBX-2K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος CONN QC RCPT 18-22AWG 0.187
Φύλλα δεδομένων: DNF18205FIBX-2K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DNF18205FIBX-2K Κατασκευαστής Panduit
Διαθέσιμη ποσότητα 141674 pcs Φύλλο δεδομένων DNF18205FIBX-2K.pdf
Gauge Wire 18-22 AWG Λήξη Crimp
Terminal Τύπος Standard tab Πλάτος 0.187" (4.75mm), 0.205" (5.21mm)
tab Πάχος 0.032" (0.81mm) Μήκος καρτέλα -
Σειρά Disco™ Συσκευασία Reel
Αλλα ονόματα 07498382777 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 0.870" (22.10mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
μόνωση Διάμετρος 0.210" (5.33mm) Μόνωση Fully Insulated
Γένος Female Χαρακτηριστικά Butted Seam
Λεπτομερής περιγραφή 0.187" (4.75mm), 0.205" (5.21mm) Quick Connect Female 18-22 AWG Crimp Connector Fully Insulated Επικοινωνία Υλικό Brass