S1DXM-M4C60M-DC12V
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RELAY TIME DELAY 60MIN 5A 250V
Φύλλα δεδομένων: S1DXM-M4C60M-DC12V.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος S1DXM-M4C60M-DC12V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY TIME DELAY 60MIN 5A 250V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2097 pcs Φύλλο δεδομένων S1DXM-M4C60M-DC12V.pdf
Τάσης - Προμήθεια 12VDC Χρονοδιάγραμμα Έναρξη Μέθοδος Input Voltage
Λειτουργία Programmable (Multi-Function) Λεπτομερής περιγραφή Programmable (Multi-Function) Time Delay Relay 4PDT (4 Form C) 0.5 Sec ~ 60 Min Delay 5A @ 250VAC Socketable
Χρόνος καθυστέρησης 0.5 Sec ~ 60 Min Επικοινωνία Αξιολόγηση @ Τάσης 5A @ 250VAC