S1DXM-M4C30M-DC12V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RELAY TIME DELAY 30MIN 5A 250V
Φύλλα δεδομένων: S1DXM-M4C30M-DC12V.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος S1DXM-M4C30M-DC12V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY TIME DELAY 30MIN 5A 250V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1971 pcs Φύλλο δεδομένων S1DXM-M4C30M-DC12V.pdf
Τάσης - Προμήθεια 12VDC Χρονοδιάγραμμα Έναρξη Μέθοδος Input Voltage
Χρονοδιάγραμμα Μέθοδος προσαρμογής Hand Dial Στυλ λήξης Plug In
Σειρά S1DXM Τύπος ρελέ Mechanical Relay
τοποθέτηση Τύπος Socketable Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λειτουργία Programmable (Multi-Function) Λεπτομερής περιγραφή Programmable (Multi-Function) Time Delay Relay 4PDT (4 Form C) 0.2 Sec ~ 30 Min Delay 5A @ 250VAC Socketable
Χρόνος καθυστέρησης 0.2 Sec ~ 30 Min Επικοινωνία Αξιολόγηση @ Τάσης 5A @ 250VAC