NC4EBD-P-DC110V
PanasonicPanasonic
NC4EBD-P-DC110V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 110V
Φύλλα δεδομένων: NC4EBD-P-DC110V.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NC4EBD-P-DC110V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 110V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3461 pcs Φύλλο δεδομένων NC4EBD-P-DC110V.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 88 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 11 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 250VAC - Max
Σειρά NC Χρόνος αποδέσμευσης 10ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Tube
Αλλα ονόματα 255-3986-5
NC4EBD-P-DC110V-ND
NC4EBDPDC110V
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 55°C
Λειτουργήστε Ώρα 20ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά Sealed - Amber Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 110VDC Coil Through Hole
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 5A Επικοινωνία Υλικό Silver Nickel (AgNi)
Φόρμα Επικοινωνίας 4PDT (4 Form C) πηνίο τάσης 110VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 16.4 Ohms
πηνίο ισχύος 740 mW πηνίο Τρέχουσα 6.7mA