NC4EBD-L2-DC12V
PanasonicPanasonic
NC4EBD-L2-DC12V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 12V
Φύλλα δεδομένων: NC4EBD-L2-DC12V.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NC4EBD-L2-DC12V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4523 pcs Φύλλο δεδομένων NC4EBD-L2-DC12V.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 9.6 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) -
Στυλ λήξης Plug In εναλλαγή τάσης 250VAC - Max
Σειρά NC Χρόνος αποδέσμευσης 10ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Tube
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 55°C Λειτουργήστε Ώρα 20ms
τοποθέτηση Τύπος Socketable Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά Sealed - Amber
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 12VDC Coil Socketable Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 5A
Επικοινωνία Υλικό Silver Nickel (AgNi) Φόρμα Επικοινωνίας 4PDT (4 Form C)
πηνίο τάσης 12VDC Coil Τύπος Latching, Dual Coil
πηνίο Αντίσταση 90 Ohms πηνίο ισχύος 1.6 W
πηνίο Τρέχουσα 133mA