NC4D-JP-DC12V
PanasonicPanasonic
NC4D-JP-DC12V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 12V
Φύλλα δεδομένων: NC4D-JP-DC12V.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NC4D-JP-DC12V
Αριθμός εξαρτήματος NC4D-JP-DC12V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9283 pcs Φύλλο δεδομένων NC4D-JP-DC12V.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 9.6 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.2 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 250VAC - Max
Σειρά NC Χρόνος αποδέσμευσης 10ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Tube
Αλλα ονόματα 255-1935
NC4D-JP-DC12V-ND
NC4DJPDC12V
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 55°C
Λειτουργήστε Ώρα 20ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 12VDC Coil Through Hole
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 5A Επικοινωνία Υλικό Silver Nickel (AgNi)
Φόρμα Επικοινωνίας 4PDT (4 Form C) πηνίο τάσης 12VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 200 Ohms
πηνίο ισχύος 720 mW πηνίο Τρέχουσα 60.0mA