NC4D-JP-DC110V
PanasonicPanasonic
NC4D-JP-DC110V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 110V
Φύλλα δεδομένων: NC4D-JP-DC110V.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NC4D-JP-DC110V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 110V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6050 pcs Φύλλο δεδομένων NC4D-JP-DC110V.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 88 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 11 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 250VAC - Max
Σειρά NC Χρόνος αποδέσμευσης 10ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 255-3989-5
NC4D-JP-DC110V-ND
NC4DJPDC110V
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 55°C
Λειτουργήστε Ώρα 20ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 110VDC Coil Through Hole
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 5A Επικοινωνία Υλικό Silver Nickel (AgNi)
Φόρμα Επικοινωνίας 4PDT (4 Form C) πηνίο τάσης 110VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 13.5 kOhms
πηνίο ισχύος 900 mW πηνίο Τρέχουσα 8.2mA