JTN1AS-PA-F-DC48V
PanasonicPanasonic
JTN1AS-PA-F-DC48V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 48V
Φύλλα δεδομένων: JTN1AS-PA-F-DC48V.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος JTN1AS-PA-F-DC48V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 48V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 19879 pcs Φύλλο δεδομένων JTN1AS-PA-F-DC48V.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 36 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 4.8 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 277VAC - Max
Σειρά JT-N Χρόνος αποδέσμευσης 10ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Λειτουργήστε Ώρα 20ms
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 48VDC Coil Through Hole Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 30A
Επικοινωνία Υλικό Silver Tin Oxide (AgSnO) Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A)
πηνίο τάσης 48VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 2.87 kOhms πηνίο ισχύος 800 mW
πηνίο Τρέχουσα 16.7mA