JTN1AS-PA-F-DC15V
PanasonicPanasonic
JTN1AS-PA-F-DC15V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 15V
Φύλλα δεδομένων: JTN1AS-PA-F-DC15V.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος JTN1AS-PA-F-DC15V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 15V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 41762 pcs Φύλλο δεδομένων JTN1AS-PA-F-DC15V.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 11.25 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.5 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 277VAC - Max
Σειρά JT-N Χρόνος αποδέσμευσης 10ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 255-3515
JTN1AS-PA-F-DC15V-ND
JTN1ASPAFDC15V
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C
Λειτουργήστε Ώρα 20ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 15VDC Coil Through Hole Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 30A
Επικοινωνία Υλικό Silver Tin Oxide (AgSnO) Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A)
πηνίο τάσης 15VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 281 Ohms πηνίο ισχύος 800 mW
πηνίο Τρέχουσα 53.3mA