HL1-HTM-AC12V
PanasonicPanasonic
HL1-HTM-AC12V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 12V
Φύλλα δεδομένων: HL1-HTM-AC12V.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HL1-HTM-AC12V
Αριθμός εξαρτήματος HL1-HTM-AC12V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5103 pcs Φύλλο δεδομένων HL1-HTM-AC12V.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 9.6 VAC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 3.6 VAC
Στυλ λήξης Quick Connect - 0.187" (4.7mm) εναλλαγή τάσης 125VAC - Nom
Σειρά HL Χρόνος αποδέσμευσης 10ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 70°C Λειτουργήστε Ώρα 10ms
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VAC Coil Chassis Mount
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 15A Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy
Φόρμα Επικοινωνίας SPDT (1 Form C) πηνίο τάσης 12VAC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο ισχύος 1.2 VA
πηνίο Τρέχουσα 100mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
HL1-HTM-AC120V
HL1-HTM-AC120V
Κατασκευαστές: Panasonic
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 120V
Σε απόθεμα: 4198 pcs
Κατεβάστε: HL1-HTM-AC120V.pdf
RFQ
HL1-HTM-AC12V-F
HL1-HTM-AC12V-F