HL1-HTM-AC115V
PanasonicPanasonic
HL1-HTM-AC115V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 115V
Φύλλα δεδομένων: HL1-HTM-AC115V.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HL1-HTM-AC115V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 115V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4185 pcs Φύλλο δεδομένων HL1-HTM-AC115V.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 92 VAC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 34.5 VAC
Στυλ λήξης Quick Connect - 0.187" (4.7mm) εναλλαγή τάσης 125VAC - Nom
Σειρά HL Χρόνος αποδέσμευσης 10ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 70°C Λειτουργήστε Ώρα 10ms
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 115VAC Coil Chassis Mount
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 15A Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy
Φόρμα Επικοινωνίας SPDT (1 Form C) πηνίο τάσης 115VAC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο ισχύος 1.2 VA
πηνίο Τρέχουσα 10.4mA