HJ2-L-T-DC24V
PanasonicPanasonic
HJ2-L-T-DC24V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HJ2-L-T-DC24V
Αριθμός εξαρτήματος HJ2-L-T-DC24V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11657 pcs Φύλλο δεδομένων
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 19.2 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 2.4 VDC
Στυλ λήξης Plug In εναλλαγή τάσης 250VAC, 125VDC - Max
Σειρά HJ Χρόνος αποδέσμευσης 20ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 255-1681
HJ2LTDC24V
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C
Λειτουργήστε Ώρα 20ms τοποθέτηση Τύπος Socketable
Χαρακτηριστικά LED Indicator, Test Button Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Socketable
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 10A Επικοινωνία Υλικό Silver (Ag)
Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C) πηνίο τάσης 24VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 650 Ohms
πηνίο ισχύος 900 mW πηνίο Τρέχουσα 37.0mA