HJ2-L-T-AC48V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 48V
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HJ2-L-T-AC48V
Αριθμός εξαρτήματος HJ2-L-T-AC48V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 48V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12661 pcs Φύλλο δεδομένων
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 38.4 VAC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 14.4 VAC
Στυλ λήξης Plug In εναλλαγή τάσης 250VAC, 125VDC - Max
Σειρά HJ Χρόνος αποδέσμευσης 20ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C Λειτουργήστε Ώρα 20ms
τοποθέτηση Τύπος Socketable Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά LED Indicator, Test Button Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 48VAC Coil Socketable
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 10A Επικοινωνία Υλικό Silver (Ag)
Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C) πηνίο τάσης 48VAC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο ισχύος 1.3 VA
πηνίο Τρέχουσα 25.9mA