HE2AN-Q-AC200V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 200V
Φύλλα δεδομένων: HE2AN-Q-AC200V.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HE2AN-Q-AC200V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 200V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7533 pcs Φύλλο δεδομένων HE2AN-Q-AC200V.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 140 VAC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 30 VAC
Στυλ λήξης Quick Connect - 0.250" (6.3mm) εναλλαγή τάσης 277VAC, 30VDC - Max
Σειρά HE Χρόνος αποδέσμευσης 30ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 55°C Λειτουργήστε Ώρα 30ms
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 200VAC Coil Chassis Mount
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 25A Επικοινωνία Υλικό Silver Tin Oxide (AgSnO)
Φόρμα Επικοινωνίας DPST-NO (2 Form A) πηνίο τάσης 200VAC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο ισχύος 2.6 VA
πηνίο Τρέχουσα 10.8mA