HE2AN-Q-AC12V
PanasonicPanasonic
HE2AN-Q-AC12V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 12V
Φύλλα δεδομένων: HE2AN-Q-AC12V.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HE2AN-Q-AC12V
Αριθμός εξαρτήματος HE2AN-Q-AC12V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3694 pcs Φύλλο δεδομένων HE2AN-Q-AC12V.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 8.4 VAC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.8 VAC
Στυλ λήξης Quick Connect - 0.250" (6.3mm) εναλλαγή τάσης 277VAC, 30VDC - Max
Σειρά HE Χρόνος αποδέσμευσης 30ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 55°C Λειτουργήστε Ώρα 30ms
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 12VAC Coil Chassis Mount Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 25A
Επικοινωνία Υλικό Silver Tin Oxide (AgSnO) Φόρμα Επικοινωνίας DPST-NO (2 Form A)
πηνίο τάσης 12VAC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο ισχύος 1.7 VA πηνίο Τρέχουσα 138mA