ERZ-E10E821
PanasonicPanasonic
ERZ-E10E821 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 820V 4.5KA DISC 12.50MM
Φύλλα δεδομένων: 1.ERZ-E10E821.pdf2.ERZ-E10E821.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERZ-E10E821
Αριθμός εξαρτήματος ERZ-E10E821 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή VARISTOR 820V 4.5KA DISC 12.50MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 424013 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ERZ-E10E821.pdf2.ERZ-E10E821.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 820V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 738V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 902V Σειρά ZNR®
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 12.50mm
Αλλα ονόματα ERZE10E821 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 670V
Μέγιστη AC Volts 510V Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 154J
Λεπτομερής περιγραφή 820V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 12.50mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 4.5kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 230pF @ 1kHz