ERZ-E10E621
PanasonicPanasonic
ERZ-E10E621 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 620V 4.5KA DISC 12.50MM
Φύλλα δεδομένων: 1.ERZ-E10E621.pdf2.ERZ-E10E621.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERZ-E10E621
Αριθμός εξαρτήματος ERZ-E10E621 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή VARISTOR 620V 4.5KA DISC 12.50MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 485397 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ERZ-E10E621.pdf2.ERZ-E10E621.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 620V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 558V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 682V Σειρά ZNR®
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 12.50mm
Αλλα ονόματα ERZE10E621 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 505V
Μέγιστη AC Volts 385V Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 126J
Λεπτομερής περιγραφή 620V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 12.50mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 4.5kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 280pF @ 1kHz