ERZ-E10A431
PanasonicPanasonic
ERZ-E10A431 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 430V 4.5KA DISC 11.5MM
Φύλλα δεδομένων: 1.ERZ-E10A431.pdf2.ERZ-E10A431.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERZ-E10A431
Αριθμός εξαρτήματος ERZ-E10A431 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή VARISTOR 430V 4.5KA DISC 11.5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 486975 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ERZ-E10A431.pdf2.ERZ-E10A431.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 430V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 387V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 473V Σειρά ZNR®
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 11.5mm
Αλλα ονόματα ERZE10A431
P16780
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 350V
Μέγιστη AC Volts 275V Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 99J
Λεπτομερής περιγραφή 430V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 11.5mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 4.5kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 350pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ERZ-E10A431CS
ERZ-E10A431CS
Κατασκευαστές: Panasonic