ERZ-E10A391
PanasonicPanasonic
ERZ-E10A391 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 390V 4.5KA DISC 11.5MM
Φύλλα δεδομένων: 1.ERZ-E10A391.pdf2.ERZ-E10A391.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERZ-E10A391
Αριθμός εξαρτήματος ERZ-E10A391 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή VARISTOR 390V 4.5KA DISC 11.5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 518451 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ERZ-E10A391.pdf2.ERZ-E10A391.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 390V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 351V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 429V Σειρά ZNR®
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 11.5mm
Αλλα ονόματα ERZE10A391
P16779
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 320V
Μέγιστη AC Volts 250V Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 91J
Λεπτομερής περιγραφή 390V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 11.5mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 4.5kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 400pF @ 1kHz