ERZ-E05E471
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 470V 1.2KA DISC 7MM
Φύλλα δεδομένων: ERZ-E05E471.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERZ-E05E471
Αριθμός εξαρτήματος ERZ-E05E471 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή VARISTOR 470V 1.2KA DISC 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 755873 pcs Φύλλο δεδομένων ERZ-E05E471.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 470V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 423V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 517V Σειρά ZNR®
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm
Αλλα ονόματα ERZE05E471 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 385V
Μέγιστη AC Volts 300V Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 32J
Λεπτομερής περιγραφή 470V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1.2kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 100pF @ 1kHz