ERZ-E05E361
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 360V 1.2KA DISC 7MM
Φύλλα δεδομένων: ERZ-E05E361.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERZ-E05E361
Αριθμός εξαρτήματος ERZ-E05E361 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή VARISTOR 360V 1.2KA DISC 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 771772 pcs Φύλλο δεδομένων ERZ-E05E361.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 360V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 324V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 396V Σειρά ZNR®
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm
Αλλα ονόματα ERZE05E361 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 300V
Μέγιστη AC Volts 230V Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 23J
Λεπτομερής περιγραφή 360V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1.2kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 130pF @ 1kHz