ERX-2SJ5R6A
PanasonicPanasonic
ERX-2SJ5R6A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES 5.6 OHM 2W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: ERX-2SJ5R6A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERX-2SJ5R6A
Αριθμός εξαρτήματος ERX-2SJ5R6A Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES 5.6 OHM 2W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1767694 pcs Φύλλο δεδομένων ERX-2SJ5R6A.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±350ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)
Σειρά ERX Λειτουργία του πίνακα 5.6 Ohms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα ERX2SJ5R6A
P5.6W-2TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 235°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 5.6 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Σύνθεση Metal Film