ERX-2SJ5R1A
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERX-2SJ5R1A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES 5.1 OHM 2W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: ERX-2SJ5R1A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERX-2SJ5R1A
Αριθμός εξαρτήματος ERX-2SJ5R1A Κατασκευαστής Panasonic Electronic Components
Περιγραφή RES 5.1 OHM 2W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2002237 pcs Φύλλο δεδομένων ERX-2SJ5R1A.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 2W
Τάσης - Ανάλυση Axial Πάχος (Max) ±350ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm) Σειρά ERX
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση Axial
Άλλα ονόματα ERX2SJ5R1A
P5.1W-2TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 235°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή ERX-2SJ5R1A Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 5.1 Ohm ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5%
Περιγραφή RES 5.1 OHM 2W 5% AXIAL Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Metal Film