ERX-2HJ6R8H
PanasonicPanasonic
ERX-2HJ6R8H Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 6.8 OHM 5% 2W J BEND
Φύλλα δεδομένων: ERX-2HJ6R8H.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERX-2HJ6R8H
Αριθμός εξαρτήματος ERX-2HJ6R8H Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES SMD 6.8 OHM 5% 2W J BEND Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 162448 pcs Φύλλο δεδομένων ERX-2HJ6R8H.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±350ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD Μέγεθος / Διαστάσεις 0.472" L x 0.252" W (12.00mm x 6.40mm)
Σειρά ERX Λειτουργία του πίνακα 6.8 Ohms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SMD Flattened J -Bend Axial Lead Αλλα ονόματα ERX2HJ6R8H
PRX2W6.8TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 180°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.236" (6.00mm)
Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 6.8 Ohms ±5% 2W Chip Resistor SMD Flattened J -Bend Axial Lead Flame Proof, Safety Metal Film Σύνθεση Metal Film