ERX-2HJ5R6H
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERX-2HJ5R6H Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 5.6 OHM 5% 2W J BEND
Φύλλα δεδομένων: ERX-2HJ5R6H.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERX-2HJ5R6H
Αριθμός εξαρτήματος ERX-2HJ5R6H Κατασκευαστής Panasonic Electronic Components
Περιγραφή RES SMD 5.6 OHM 5% 2W J BEND Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 163238 pcs Φύλλο δεδομένων ERX-2HJ5R6H.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 2W
Τάσης - Ανάλυση SMD Πάχος (Max) ±350ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.472" L x 0.252" W (12.00mm x 6.40mm) Σειρά ERX
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση SMD Flattened J -Bend Axial Lead
Άλλα ονόματα ERX2HJ5R6H
PRX2W5.6TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 180°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή ERX-2HJ5R6H Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.236" (6.00mm)
Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 5.6 Ohm ±5% 2W Chip Resistor SMD Flattened J -Bend Axial Lead Flame Proof, Safety Metal Film ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5%
Περιγραφή RES SMD 5.6 OHM 5% 2W J BEND Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Metal Film