ERJ-S12D8661U
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 1812 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 8.
Φύλλα δεδομένων: 1.ERJ-S12D8661U.pdf2.ERJ-S12D8661U.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-S12D8661U
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-S12D8661U Κατασκευαστής Panasonic
Διαθέσιμη ποσότητα 429312 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ERJ-S12D8661U.pdf2.ERJ-S12D8661U.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1812 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Σειρά ERJ Λειτουργία του πίνακα 8.66 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.75W, 3/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Αλλα ονόματα ERJS12D8661U
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm) Χαρακτηριστικά Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 8.66 kOhms ±0.5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 1812 (4532 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film