ERJ-S12D8660U
PanasonicPanasonic
Panasonic
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 1812 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 86
Φύλλα δεδομένων: 1.ERJ-S12D8660U.pdf2.ERJ-S12D8660U.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-S12D8660U
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-S12D8660U Κατασκευαστής Panasonic
Διαθέσιμη ποσότητα 434724 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ERJ-S12D8660U.pdf2.ERJ-S12D8660U.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1812 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Σειρά ERJ Λειτουργία του πίνακα 866 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.75W, 3/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Αλλα ονόματα ERJS12D8660U
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm) Χαρακτηριστικά Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 866 Ohms ±0.5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 1812 (4532 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film