ERJ-P6WJ9R1V
PanasonicPanasonic
ERJ-P6WJ9R1V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 9.1 OHM 5% 1/2W 0805
Φύλλα δεδομένων: 1.ERJ-P6WJ9R1V.pdf2.ERJ-P6WJ9R1V.pdf3.ERJ-P6WJ9R1V.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-P6WJ9R1V
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-P6WJ9R1V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES SMD 9.1 OHM 5% 1/2W 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 901563 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ERJ-P6WJ9R1V.pdf2.ERJ-P6WJ9R1V.pdf3.ERJ-P6WJ9R1V.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας -100/ +600ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Σειρά ERJ Λειτουργία του πίνακα 9.1 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα ERJP6WJ9R1V
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.030" (0.75mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 9.1 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film