ERJ-P6WJ914V
PanasonicPanasonic
ERJ-P6WJ914V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 910K OHM 5% 1/2W 0805
Φύλλα δεδομένων: 1.ERJ-P6WJ914V.pdf2.ERJ-P6WJ914V.pdf3.ERJ-P6WJ914V.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-P6WJ914V
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-P6WJ914V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES SMD 910K OHM 5% 1/2W 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 885755 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ERJ-P6WJ914V.pdf2.ERJ-P6WJ914V.pdf3.ERJ-P6WJ914V.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Σειρά ERJ Λειτουργία του πίνακα 910 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα ERJP6WJ914V
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.030" (0.75mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 910 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film