ERD-S1TJ624V
PanasonicPanasonic
ERD-S1TJ624V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES 620K OHM 1/2W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: ERD-S1TJ624V.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERD-S1TJ624V
Αριθμός εξαρτήματος ERD-S1TJ624V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES 620K OHM 1/2W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5096521 pcs Φύλλο δεδομένων ERD-S1TJ624V.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας -150/ -700ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.091" Dia x 0.250" L (2.30mm x 6.35mm)
Σειρά ERDS1 Λειτουργία του πίνακα 620 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα P620KBBCT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 620 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film