ERD-S1TJ622V
PanasonicPanasonic
ERD-S1TJ622V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES 6.2K OHM 1/2W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: ERD-S1TJ622V.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERD-S1TJ622V
Αριθμός εξαρτήματος ERD-S1TJ622V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES 6.2K OHM 1/2W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5043 pcs Φύλλο δεδομένων ERD-S1TJ622V.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας -150/ -350ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.091" Dia x 0.250" L (2.30mm x 6.35mm)
Σειρά ERDS1 Λειτουργία του πίνακα 6.2 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα P6.2KBBCT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 6.2 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film