ERB-RD1R50X
PanasonicPanasonic
ERB-RD1R50X Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος FUSE BOARD MOUNT 1.5A 32VDC 0402
Φύλλα δεδομένων: 1.ERB-RD1R50X.pdf2.ERB-RD1R50X.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERB-RD1R50X
Αριθμός εξαρτήματος ERB-RD1R50X Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή FUSE BOARD MOUNT 1.5A 32VDC 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 539410 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ERB-RD1R50X.pdf2.ERB-RD1R50X.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 32V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.040" L x 0.020" W x 0.019" H (1.00mm x 0.50mm x 0.48mm)
Σειρά ERB-RD Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric)
Αλλα ονόματα P15114CT Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Fuse Τύπος Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC κρύο αντίσταση 0.07 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.5A Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A εγκρίσεις cUL, UL